Broušení destiček

Při radiálním i axiálním vnějším a vnitřním obrábění, při vnitřním obrábění a pro různé typy obráběných materiálů je leckdy třeba používané zapichovací destičky upravit, vybrousit. Při broušení destiček je třeba používat nástroje s maximální pečlivostí. Broušením destiček z polotovarů lze vyrobit speciální tvarové nástroje pro zápich (rozměrem i tvarem), pro speciální soustružení a drážkové frézování.

Vysoce přesné broušení destiček

Díky broušení destiček je výroba velmi efektivní jak v případě velkosériové produkce, tak i u zdánlivě jednoduchých opakujících se zápichů.

Broušení destiček jsme schopni zpracovat a dodat v krátkém termínu. Disponujeme rozsáhlým skladem polotovarů různých rozměrů a různých jakostí karbidů včetně cermetu, čímž jsme schopni operativně reagovat na zákazníkovy požadavky z hlediska technologie i obráběného materiálu. Při broušení destiček jsme také schopni vyvíjet speciální povlaky pro složité aplikace a těžce obrobitelné materiály.

Při broušení destiček:

Vlastní výrobu speciálních nástrojů realizujeme již od roku 2006. Vše vyrábíme na nejmodernějších CNC bruskách s automatickou výměnou brusných kotoučů a kontrolou. Vysoká přesnost nejen při broušení destiček nám umožňuje úspěšně exportovat naše výrobky - vyvážíme je do Německa, Ruska, Číny a mnoha dalších zemí.

Hledáte další nástroje pro obrábění? V našem sortimentu najdete široký výběr zapichovacích destiček, nástrojů pro třískové obrábění a upínání. Prodáváme speciální CNC soustruhy a CNC frézky.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

TMC CR, s.r.o. Adresa: Masná 27/9, Brno, Jihomoravský kraj.
TMC CR, s.r.o.