Upínání

Potřebujete upnout kulatinu, šestihran, čtyřhran nebo speciální tvar v obvodové házivosti nebo opětovné upnutí v 0,010 mm? Obraťte se na nás! U nás najdete systémy pro kleštinové upínání i tepelné upínání, díky kterému upnete nástroj během 15 sekund a dosáhnete vysoké přesnosti upnutí a obvodové házivosti nástroje pod 0,003 mm.

Upínání

Kleštinové upínání

V rámci kleštinového upínání máme k dispozici vysoce spolehlivý upínací systém Hainbuch. A to s, anebo bez pomoci axiálního tlaku na doraz. Jeden systém – dvě varianty – více možností. Upínání pomocí hydraulického válce stroje nebo ruční.

V upínacím systému Hainbuch najdete:

Tepelné upínání

Pro dosažení vysoké přesnosti upnutí máme jedinečné řešení. Dodáváme tepelné zařízení s nejvyšším výkonem na trhu a tepelný upínač, přičemž na všechny tepelné upínače dáváme doživotní záruku. Nahlédněte do katalogu nástrojů pro upínání.

K upínačům také dodáváme:

Kromě systémů pro upínání dodáváme řadu dalších užitečných nástrojů. K dispozici máme například tyto stroje: CNC soustruhy a CNC frézky, realizujeme také broušení destiček, upínání. Dodáváme zapichovací destičky a přístroje pro třískové obrábění.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

TMC CR, s.r.o. Adresa: Masná 27/9, Brno, Jihomoravský kraj.
TMC CR, s.r.o.