Třískové obrábění

Obrábění kovů se pro vás stane hračkou. Máme k dispozici nejmodernější nástroje pro třískové obrábění, díky nimž dosáhnete přesných tvarů obrobků podle vašich požadavků. Při třískovém obrábění si můžete vybrat z pestré škály nástrojů, ať už pro soustružení, frézování nebo vrtání.

Profesionální nástroje pro třískové obrábění

Pro soustružení a závitování u nás najdete mnoho nástrojů pro vnější i vnitřní soustružení, vyměnitelné břitové destičky či nástroje z PKD a CBN. Při třískovém obrábění tímto způsobem můžete využít kompletní program všech typů držáků pro vnější i vnitřní obrábění, různé typy jakostí karbidů a typů utvařečů pro všechny druhy materiálů. V oblasti závitování vám nabízíme všechny nejznámější typy závitů. Námi dodávané soustružnické destičky podléhají označení ISO.

Disponujeme také moderními nástroji pro všechny nejznámější typy frézování (rovinné, rohové, válcové čelní, kotoučové, frézy na T drážky či frézy ke srážení hran). Frézovací nástroje, závitovací frézy, frézy z tvrdokovu, frézy z PM materiálu – všechny tyto nástroje jsou ve standardním programu. Třískové obrábění s frézami lze přizpůsobit vašim nárokům. V nabídce máme totiž frézy již od průměru 0,1 mm až po plátkové hlavy do průměru 250 mm.

Třískové obrábění – široký výběr nástrojů pro:

V oblasti vrtání nabízíme několik vrtacích systémů pro všechny typy otvorů, a to jak v provedení s výměnnými destičkami, tak i v provedení ze slinutého karbidu. Jsme schopni vrtat otvory již od průměru 1 mm až po průměr 114 mm a to až do délky 940 mm.

Od začátku našeho působení na českém a slovenském trhu, tj. od roku 1994, klademe důraz na odbornost našich pracovníků, kteří jsou schopni spolupracovat s našimi zákazníky při zavádění nových technologií, know-how a při řešení technických problémů v oblasti třískového obrábění.

Sháníte CNC stroje? Dodáváme CNC soustruhy a CNC frézky. Zajišťujeme zapichovací destičky, nástroje pro třískové obrábění, broušení destiček a upínání.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

TMC CR, s.r.o. Adresa: Masná 27/9, Brno, Jihomoravský kraj.
TMC CR, s.r.o.