CNC frézky, CNC soustruhy     

Hledáte řešení pro zvýšení efektivity, produktivity a kvality práce vaší výroby? Práci vám usnadní nejmodernější CNC frézky a CNC stroje od špičkových výrobců. CNC frézka je k dostání v několika různých variantách, z nichž si můžete vybrat přesně tu, která odpovídá vašim požadavkům a nárokům. S výběrem CNC soustruhu vám rádi poradíme. Stačí nás kontaktovat.

CNC frézky, CNC soustruhy

CNC stroje v řadě variant

Pro kvalitní a spolehlivé frézování máme na výběr hned několik typů CNC soustruhů. Špičkou v kovoobrábění je varianta CNC frézky D-DynamicLine. Tato vysoce dynamická CNC frézka s povedeným designem je určena pro velmi rychlé a přesné 5osé obrábění. Mimo jiného má nejlepší přesnost v geometrii, přímý pohon na obě rotační osy a vyrábí obrobky až do D = 800 x 500 mm.

Velmi výkonný CNC soustruh typu U-UniversalLine je vhodný pro 3, 4, nebo 5osé aplikace. Má nejlepší přístup do pracovního prostoru stroje dvěma velkým předními dveřmi a bočním dveřmi, obsahuje 32/55 nástrojů jako standard s rychlým dvouramenným výměníkem nástrojů a je ideální pro vysokorychlostní obrábění a obrábění forem.

Pro kyvadlové operace nebo ve verzi s dlouhým strojem je k dostání varianta CNC soustruhu U-ProductionLine. Do tohoto CNC stroje můžete například zakládat obrobky během obrábění, má flexibilní použití pro dlouhé i krátké obrobky a je vynikající i pro dlouhé hřídelové obrobky.

Ideální pro sériovou výrobu je verze CNC soustruhu P-ProductionLine. Tato kompaktní vertikální CNC frézka s paletovým výměníkem má vysokorychlostní vřetena a dosahuje vysoké rychlosti obrábění. Vysoce výkonným obráběcím centrem je pak série VC, „pracantem“ ve vaší výrobě se pak může stát také univerzální CNC frézka typu MVC-ClassicLine.

CNC obráběcí centra – přehled:

CNC stroje

Profesionální CNC soustruh zvýší efektivitu a produktivitu ve vaší výrobě. Pro různé druhy požadavků máme samozřejmě k dispozici různé typy CNC strojů.

Pro perfektní soustružení dodáváme ultra přesné CNC soustruhy série SB/PD. Jsou ideální pro mikrosoustružení, "tvrdé" soustružení > 60 HRC a vysoce přesnou a spolehlivou výrobu. Tento CNC soustruh s kompaktní konstrukcí ocení všechny nástrojárny, výrobny prototypů a sériová automatizovaná výroba.

CNC soustruh typu TD-Triplex je vysoce produktivním soustružnickým řešením pro tyčové obrábění. Díky současně probíhajícím operacím 3 revolverových hlav a dvou vřeten dochází k reálnému snížení času obráběcích cyklů. Hodí se pro komplexní soustružení a frézování z tyčového materiálu, a to pro malou, střední a velkou sériovou výrobu.

Série TTC nabízí obráběcí stroje se dvěma revolverovými hlavami. Tělo tohoto CNC soustruhu je pouze z jednoho tuhého odlitku a stroj má kalené a broušené vedení pro lepší absorpci vibrací. To umožňuje ten nejlepší výkon při obrábění – řezané nástroje mají delší životnost a lepší kvalitu povrchu. CNC soustruh typu TTC zároveň dosahuje nejlepšího poměru cena/výkon.

Univerzální CNC soustruhy série TC - Performance Line jsou k dostání buďto ve verzi s koníkem nebo s protivřetenem. Mají dialogové programování, velký průměr soustružení a vysoce výkonné hlavní vřeteno. K dispozici jsou dvě alternativní délky lože, délka soustružení 800 nebo 15000 mm.

CNC soustruhy – přehled:

Potřebujete zrealizovat další činnosti, které urychlí a zkvalitní vaši výrobu? Pomůžeme vám například také při broušení destiček nebo při upínání. Řešíme problematiku zapichovacích destiček a dodáváme nástroje pro třískové obrábění.

Kontaktujte nás pro další informace.

TMC CR, s.r.o. Adresa: Masná 27/9, Brno, Jihomoravský kraj.

 Systém školení pro CNC-technologie

 

Obráběcí stroje SPINNER se také používají pro účely vzdělávání. Nabízíme speciální ekonomické soubory našich vysoce produktivních soustružnických a obráběcích center zvláště pro konečné uživatele v oblasti kvalifikovaného vzdělávání a školení. Mnoho známých institucí, univerzit a partnerů v průmyslu používá naše výrobní stroje pro účely školení. Nabízíme řešení problémů zhotovených na klíč v oblasti soustružení, frézování, CAD/CAM a simulaci na PC.
                  

TMC CR, s.r.o.