Zapichovací břitové destičky

Potřebujete spolehlivé nástroje pro upichování či zapichování? Sháníte břitové destičky – zapichovací destičky, které provedou svou práci s maximální přesností? V sortimentu nástrojů a břitových destiček pro zapichování a upichování máme široký výběr. Námi dodávané břitové destičky jsou spolehlivé a přesné.

Zapichovací destičky

Břitové destičky se šířkou zápichu od 0,55 mm až po 10 mm

Břitové zapichovací destičky jsou nezbytným pomocníkem pro soustružení drážek v obrobcích. Slouží jak pro radiální a axiální vnější obrábění, tak i pro vnitřní obrábění a pro různé typy obráběných materiálů.

Šířka zápichu našich břitových destiček je již od 0,55 mm až po 10 mm ve standardním provedení! Prohlédněte si kompletní katalog zapichovacích destiček nebo nahlédněte rovnou do našeho e-shopu.

Na naše břitové destičky se můžete spolehnout. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1994 a za tu dobu máme za sebou řadu spokojených zákazníků, kteří se na nás znovu obrací. Dodáváme nejen zapichovací destičky, ale také břitové destičky pro upichování, modulární zapichovací systémy, kleštinové upínací systémy či hnané nástroje pro revolverové hlavy a závitořezné přístroje. Dodáváme přístroje pro broušení destiček, prodáváme CNC soustruhy a CNC frézky.

Břitové destičky a sortiment pro zapichování a upichování

Umíme na přání zákazníka broušení speciálních destiček, prodáváme:

Náklady na upichovací nástroje vychází v porovnání s výkonným nástrojem PENTA mnohem úsporněji. Břitové destičky ARNO byly podrobeny pečlivému testování. Dlouhodobý test ukázal, že tyto břitové destičky mají životnost 2175 ks na 1/ břit. Ekonomické hledisko ceny nástroje promítnuté do ceny obráběného kusu je velmi příznivé – při sérii 100 000 ks vyjde náklad na nástroj 5 931 Kč.

Hledáte také nástroje pro třískové obrábění? K dispozici máme široký sortiment pro třískové obrábění i pro upínání.

Kontaktujte nás pro bližší informace.

TMC CR, s.r.o.