CS menuzavřít

Obsluha CNC brusek a měřicích strojů

Náplň práce:

- obsluha CNC brusek, EDM a jiného strojního vybavení

- rozměrová kontrola na měřicích strojích

- práce na nových a moderních strojích

- jedná se o kusovou až malosériovou výrobu speciálních řezných nástrojů

Požadujeme:

- učební nebo středoškolské vzdělání technického zaměření nebo praxe min. 1 rok na pozici obsluha CNC strojů

- orientace a čtení v technických výkresech

- práce s měřidly (mikrometr, posuvné měřítko)

- uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)

- ochota pracovat na třísměnný provoz (ranní, odpolední, noční), volné víkendy

- samostatnost a pečlivost

- manuální zručnost

- ochota učit se nové věci

- znalost cizího jazyka výhoda (není podmínka)

Nabízíme:

- přátelský a mladý kolektiv

- dobré platové podmínky

- čisté prostředí

- rozšíření znalostí a schopností

- nástup možný ihned

- benefity - stravenkový paušál, dovolená navíc

- dobrá dopravní dostupnost

V případě zájmu, prosím, kontaktujte nás:

Výroba - production

+420 515 910 630
production@tmccr.cz