CS menuzavřít

O firmě

Naše firma vznikla v roce 1994 a ihned se zavedla na českém a slovenském trhu. Břitové destičky pro frézování a soustružení, modulární zapichovací systémy, kleštinové upínací systémy, hnané nástroje pro revolverové hlavy a závitořezné přístroje nechybí skoro v žádném našem strojírenském podniku. Od začátku působení jsme kladli důraz na odbornost našich pracovníků, kteří jsou schopni spolupracovat s našimi zákazníky při zavádění nových technologií, know how a při řešení technických problémů v oblasti třískového obrábění. Dnes máme za sebou řadu spokojených zákazníků, kteří se na nás znovu obrací.

V roce 2006 jsme zahájili vlastní výrobu speciálních nástrojů, které dnes vyrábíme na nejmodernějších CNC bruskách s automatickou výměnou brusných kotoučů a kontrolou. Stroje jsou vybavené roboty pro automatické vkládání polotovarů a pro bezobslužný provoz. Tímto vybavením jsem schopni reagovat jak na velké série v řádech tisíce kusů, tak i na malé kusové série. Vysoká přesnost výroby nástrojů nám umožňuje úspěšně exportovat naše výrobky. Dnes vyvážíme naše výrobky zejména do Německa, Ruska ale např. i Číny a dalších zemí.

V sídle firmy v Brně máme sklad břitových destiček, držáků, závitníků, monolitních a PM fréz, frézovacích hlav, SK vrtáků, vrtáků pro vrtání hlubokých děr – Shark Drill, speciálních nástrojů pro obrábění hliníků, nástrojů high feed a high speed (řezání vysokým posuvem a vysokou řeznou rychlostí), závitořezných přístrojů a vyrovnávacích pouzder. Jsou zde stále k dispozici naši odborníci, kteří jsou schopni reagovat na vaše specifické požadavky a poskytovat nepřetržitě odborné rady.

Vlastníme technologickou projekci, která zpracovává technologické projekty do úrovně stavebního povolení a nabízíme technický dozor při realizaci nových projektů.

V roce 2017 jsme získali certifikát ISO 9001:2016.

Cerifikáty, politika kvality

Osobní přístup

Osobní přístup

Jsme rodinná firma a záleží nám na dobrém jménu společnosti a spokojenosti našich zákazníků. Snažíme se do každého obchodího případu vnést osobní přístup.

Unikátní know how

Unikátní know how

Součástí našeho týmu jsou špičkoví odbroníci, můžeme poskytnou specifické řešení z různých oblastí strojírenství.

Produkty na míru

Produkty na míru

Každá zakázka se u nás řeší jako specifický požadavek na výrobu nářadí, nástrojů a zpracování technologických postupů.